Prof. Dr. Engin Oral


Online Ziyaretçi Sayısı:699

Vali Konağı Cad. Saroğlu Apt. No:83 Kat:3 D:10 Nişantaşı - İstanbul Krokiyi görüntülemek için tıklayınız
Tel : 0212 343 20 00 - 343 20 01
Faks : 0212 343 20 02
Cep : 0533 397 50 46
Eposta eoral@enginoral.com

Florya Cad. Şenlikköy Mah. Seren Apt. No : 8
K : 2 D : 5 Florya - İstanbul Krokiyi görüntülemek için tıklayınız
Tel : 0212 663 88 98
Faks : 0212 663 98 77
Cep : 0530 542 77 24
Eposta : eoral@enginoral.com

Hoşgeldiniz
 20.09.2018

/ Mayıs 2013
 Size minnettarım iyi ki varsınız

8 yıldır çocuk sahibi olabilmek için çabalıyorduk.Bu süreç içerisinde birde yumurtalıklarda çikolata kisti oluştu .Hızlı bir şekilde ameliyat olmam gerekiyordu ve yumurtalığımın alınabilme riski vardı.Hiç çocuğum yok ve yumurtalığımın zarar görmesi demek belkide çocuğumun olabilme ihtimalinin tamamen ortadan kalkması demekti. İyi bir hastanede ameliyat için gün alındı ve ben çok genç bir doktorun ameliyatımı yapacağını görünce,tecrübesine güvenemeyerek o an vazgeçtim ameliyattan.İyikide vazgeçmiştim.İlgili doktor bana bu konuda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir hekim var dedi ve bana sevgili Engin hocamı önerdi.Başımdan geçen bu olaylardan sonra 2005 yılında tanıdım Engin hocamı.İlk tanıştığımızda, çok cana yakın olması,açık sözlü ve detaycı olması o an doğru insanı bulduğumu düşündürdü bana. Ameliyatımı gerçekleştirdi ve güzel bir haberle geldi yanıma.Yumurtalıklarım hiç zarar görmemişti hocamın sayesinde.Çocuk sahibi olabilmek için boşa kaybedilen koca bir 8 yıl vardı ve hemen tüp bebek tedavisine başladık.Yumurtalık rezervim çok iyi olmadığı halde önce Allahımın takdiri sonra Engin hocamın vesile olması ile ilk denememizde oğluma kavuştum. Çok mutluyum ve Engin hocamı tanıdığım için çok şanslıyım.

Daha sonra 3 yıl aradan sonra ,ikinci çocuk için çaldım hocamın kapısını. Tekrar tüp bebek tedavisine başladık. 1.2.3. Derken 3 denememizde başarısız oldu.Ters giden hiç bir şey yokken,1. kalite yumurta bile transfer edildiği halde olmuyordu.Ben çok inatçı davranıyor hocam çocuğumun olduğunu ve boşa kendimi yıprattığımı söylüyordu.İyice hassaslaşmış,dokunsalar ağlayacak kıvama gelmiştim. Hocamı dinledim ve bu kadar kendimi yıpratmamam gerektiğine karar verdim.Biraz zaman geçti ve hocama rutin muayenem için gittim ve kendiliğinden oluşan 3 yumurtamın olduğunu ve istersek bu şansı değerlendirebileceğimizi söyledi, tam tedavi olayını aklımdan çıkartmışken hiç ummadığım bir anda yine bir umut oluştu içimde. Belkide bir işaretti bu.Tedaviyi tekrar başlattık ve sonuç pozitif. Mükemmel bir haberdi bu çok mutluydum.

Yüksek tansiyon ve şekerimin zaman zaman yükselmesiyle sıkıntılı bir hamilelik geçirdim. Hocamın herşeyi önceden tahmin edip önlemler alması ,yakın ilgi ve alakasının sayesinde ikinci oğlumuzuda sağlıklı bir şekilde kucağıma almama vesile oldu.Kesinlikle hiç tereddütsüz güvenilebilecek çok doğru bir isim.Hocam tedavilerim esnasındaki hırçın hallerime katlandığınız ve her zaman yanımda olduğunuz için size minnettarım iyiki varsınız ,Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
Saygı ve Sevgilerimle

Acıbadem SigortaBaşak Groupama SigortaAxa Oyak SigortaAnadolu SigortaGüneş Sigorta
Mapfre Genel Yaşam SigortaErgo İsviçre SigortaCGM CompuGroup
Prof. Dr. Engin Oral anlaşmalı sağlık kuruluşlarıdır.